Serumi ādas palutināšanai!

Dr. med Christine Schrammek serumi īpašai ādas kopšanai

Serums – vieglas konsistences kosmētiskais līdzeklis,  nodrošina ātru un efektīvu ādas kopšanu. Sastāvā aktīvās vielas ir ļoti augstā koncentrācijā. Piemēroti dažādiem ādas tipiem un dažādām ādas vajadzībām.

 Izvēloties serumu, jāpievērš uzmanība, kādam nolūkam šis serums ir paredzēts, un, kādu ādas problēmu vēlamies atrisināt – mitrināt, barot, nomierināt.  Serumu ieteicams lietot, kad āda ir bijusi pakļauta dažādu nelabvēlīgu apstākļu iedarbībai.

Šis ir īstais laiks, sejas ādas palutināšanai. Ziemas periodam iesakām mitrinošus serumus un tādus, kuros ir ādu barojošas, spēcinošas vielas – vitamīni, Q10.

 Serumu lieto no rīta un vai  vakarā, uzklājot uz tīras, tonizētas ādas. Pēc 10-15 minūtēm uzklāj krēmu. Profilaktiskos nolūkos serumusiesakām lietot kursu veidā.

 

HYALURON HY+ PERFORMANCE SERUM

Serums ar hialuronskābi mitruma un vitalitātes atjaunošanai

Multi-iedarbības serums ar hialuronskābi ļoti augstā koncentrācijā, nodrošina ātru un dziļu ādas mitrināšanu un atjaunošanu. Samtaina tekstūra, acumirklī absorbējas, novēršot hialuronskābes zudumu un kolagēna sairšanu. Acumirklī smalkās grumbiņas izlīdzinās, āda atgūst starojumu, ir piepildīta ar mitrumu. Jebkurā situācijā, jebkuram vecumam ādas svaigumam un veselībai!

Uzzini vairāk

 

SKIN ELIXIER

Skaistuma eleksīrs sausai, “nogurušai” ādai

Ieteicamas ādai, kam nepieciešama īpaša kopšana un  mitrināšana, lai atjaunotu starojumu un svaigumu. Sastāvā izmeklētas augu eļļas un aktīvās vielas – kviešu dīgstu eļļa, hialuronskābe un alantoīns. Ginko biloba, Q10, un vitamīni A,E, C, spēcina “nogurušu ādu” un aizsargā no brīvajiem radikāļiem. Sejas āda izskatās jaunāka, svaigāka un tvirtāka. Āda izlīdzinās, grumbas un smalkās līnijas samazinās. Āda kļūst samtaini maiga un gluda. 24 stundu iedarbība, laba make-up bāze.

Uzzini vairāk

 

RESVERA CELL CONCENTRATE

Atjaunojošs serums

Sastāvā jaunības molekula – rezervatrols, kas iegūts no vīnogām. Stimulē šūnu atjaunošanos. Uzlabojas ādas turgors, āda iegūst jaunības starojumu. Sastāvā vitamins C- spēcīga antioksidants. Piemērots sausai, pelēcīgai, vitalitāti zaudējušai ādai. Samtaina gēlveida tekstūra, acumirklī absorbējas.

Uzzini vairāk

 

MELA WHITE ACTIVE C SERUM

Serums ar vitamīnu C

Viegli balinoša iedarbība. Spēcīgs mitrinātājs un antioksidants. Atjauno viemnērīgu veselīgu ādas toni.

Uzzini vairāk

 

ACTIVE FUTURE SERUM

Serums prasīgai ādai

Spēcīgs aktīvo vielu komplekss no izoflavoniem, aļģēm un centella asiatica ļoti augstā koncentrācijā, uzlabo ādas tonusu, blīvumu un tvirtumu. Āda kļūst gludāka, blīvāka, tvirtāka un atjaunojas sejas ovāla kontūras.

Uzzini vairāk

TIME CONTROL SERUM

Intensīva kopšana nobriedušai ādai

Atjauno ādu pateicoties sastāvā esošajam jaunākās paaudzes  Matrixyl un vitamīnu C, kas dubulto kolagēna sintēzi ādā. Stabilizēts vitamins C izlīdzina grumbas un uzlabo ādas toni. Spēcīgi peptīdi stimulē kolagēna sintēzi, piešķir nogurušai ādai starojumu un vitalitāti . Āda atgūst jaunības starojumu.

Uzzini vairāk