Izvēlieties procedūras pielietojumu vai veidu, tad nospiediet "Atlasīt":

Nomierinoša procedūra jutīgai ādai SKIN IN BALANCE
Nomierinoša procedūra jutīgai ādai SKIN IN BALANCE 70 min.  /  30 Eur

Procedūra jutīgai ādai SKIN IN BALANCE  piemērota ādas balansa atjaunošanai, nomierināšanai. Īpaši izmeklēti ādas kopšanas produkti ievērojami paaugstina ādas aizsargbarjeru. Tiem piemīt spēcīga antioksidatīva iedarbība, ādas imūnās sistēmas
stimulēšana.  Tiek atjaunota ādas komforta sajūta un jūsu dzīvesprieks. Ieteicama arī pēc ķīmijterapijas kursa. 

Sīkāka informācija par šo procedūru
Ķermeņa ietīšanas procedūra SLIM & LIFT
Ķermeņa ietīšanas procedūra SLIM & LIFT 90 - 120 min  /  35.00 - 50.00 Eur

SLIM & LIFT jauna stratēģija ideāla silueta radīšanai. Mazāk tauku-vairāk kolagēna!!!!! ERICSON LABORATOIRE institūta zinātnieki ir radījuši unikālas aktīvas molekulas, kas ir spējīgas piebremzēt tauku veidošanās procesus adipocītos (tauku šūnās) un „pārslēgt” tos uz ... KOLAGĒNA sintēzi!!!  Tādejādi iespējams vienlaicīgi cīnīties ar tauku nogulsnēm un nostiprināt ādu.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Liftinga - nostiprinoša masāža slaidam un tvirtam viduklim
Liftinga - nostiprinoša masāža slaidam un tvirtam viduklim 45 - 60 min.  /  30 Eur

Liftinga masāža vēderam  stimulē un tonizē vēdera muskuļus, uzlabo vielu maiņu organismā. Tā ir efektīva  celulīta likvidēšanai, tauku nogulsnējumu likvidēšanai uz vēdera, muguras un gurnu sānu daļā. Jau pēc 1 procedūras ir ievērojams efekts, vēders vairs nav izgāzies uz priekšu. Pēc masāžas vēders kļūst slaidāks, plakanāks, āda ir elastīgāka un vēdera muskulatūra - tonizēta. Pēc masāžas mazinās apetīte.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Klasiskā muguras un apkakles zonas masāža
Klasiskā muguras un apkakles zonas masāža 60 min  /  20 Eur

Saspringti pleci, stīvs kakls, sāpoši krusti, muguras sāpes, galvassāpes… Klasiskā muguras masāža ir viens no ātrākajiem un efektīgākajiem veidiem kā savlaicīgi izvairīties no  visām šīm problēmām, novērst ikdienas sasprindzinājumu visā ķermenī, un patīkami relaksēties.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Parafīna cimdiņi plaukstām
Parafīna cimdiņi plaukstām līdz 30 min.  /  5 - 7 Eur

Parafīna cimdiņi ir silta parafīna aplikācija plaukstām. Tas ir lielisks līdzeklis cīņā ar ādas novecošanos, kā arī mīkstina un mitrina sausu, sasprēgājušu, raupju roku ādu. Tad, kad iestājies aukstais laiks un vējš nežēlīgi saldē rokas, ir īstais brīdis šādai procedūrai.

 
Sīkāka informācija par šo procedūru
Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija
Skropstu un uzacu krāsošana un korekcija līdz 30 min.  /  5 - 8 Eur

Ķīmiski krāsotas skropstas un uzacis izskatās izteiksmīgākas un pievilcīgākas.  Skropstu un uzaču ķīmiska krāsošana ietaupa laiku un ir ļoti praktiska, atbrīvo no nepieciešamības ikdienā krāsot uzacis un skropstas, kā arī no grima pielabošanas dienas laikā.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Sejas kakla un dekoltē vakuumsasāža ar GP OXY SYSTEM
Sejas kakla un dekoltē vakuumsasāža ar GP OXY SYSTEM 60 min.  /  40 Eur

Efektīva liftinga procedūra, kas izlīdzina sīkās grumbiņas, modelē sejas ovālu un palīdzt atbrīvoties no dubultzoda.
Ādas bagātināšana ar tīru skābekli vakuummasāžas laikā,  stimulē mikrocirkulāciju, mazina tūsku, paātrina šūnu metabolismu, uzlabo dzīšanas procesus, stimulē kolagēna sintēzi, tādejādi uzlabojot ādas vitalitāti un paātrinot šūnu atjaunošanos.

Īpaši ieteicama taukainai, kombinētai sejas ādai, sejas ādai ar pirmajām vītuma pazīmēm, kā arī nobriedušai sejas ādai, kas zaudējusi tonusu un vitalitāti.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Elektroporācija bezinjekciju mezoterapija ar GP FACE INFUSION
Elektroporācija bezinjekciju mezoterapija ar GP FACE INFUSION 50 - 60 min.  /  35 - 85 Eur

ELEKTROPORĀCIJA – ALTERNATĪVA KLASISKAI MEZOTERAPIJAI.  Aparātprocedūra acīmredzamam, tūlītējam ādas stāvokļa uzlabojumam. Procedūra ir patīkama, bez sāpēm, zilumiem un nav nekādi ierobežojumi pirms un pēc procedūras. Un pats galvenais - rezultāts ir redzams jau tūlīt pēc procedūras!

Sīkāka informācija par šo procedūru
Sezonas procedūra sejai kaklam un dekoltē
Sezonas procedūra sejai kaklam un dekoltē 70 min.  /  35 Eur

 Procedūra, atbilstoši ādas tipam un konkrētu estētisko problēmu risināšanai. Kompleksa procedūra jebkuram ādas tipam. Enerģija, tonuss un starojums ādai, relaksācija dvēseles mieram.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Mandeļpīlings sejai, kalam un dekoltē ar NATINUEL
Mandeļpīlings sejai, kalam un dekoltē ar NATINUEL 45 - 60 min  /  35 -45 Eur

Atjaunojoša reģenerējoša procedūra sejai, kalam un dekoltē. Mandeļpīlings gludas ādas noslēpums - lietojams visa gada garumā bez ierobežojumiem!  Līdzās maigai nolobošajai darbībai lieliski mitrina un mīkstina ādu, atjauno ādas elastību un starojumu. Stimulē vienmērīga iedeguma veidošanos. Šī procedūra ir kā ātrā palīdzība ādai, kas zaudējusi dzīvības spēkus.

Sīkāka informācija par šo procedūru
SPA rituāls “ Ginkgo Touch” sejai, dekoltē un rokām
SPA rituāls “ Ginkgo Touch” sejai, dekoltē un rokām 60 min  /  35 Eur

Tiem, kuri vēlas  veltīt laiku sev, baudīt labsajūtu, atjaunot iekšējo mieru un ārējo skaistumu, radīts šis rituāls! Pamatā kontrastmasāža- auksts/silts, relaksē sejas ādu, mitrina to, nostiprina sejas kontūru un izlīdzina smalkās krunciņas. Piemērota arī jutīgai un kuperozai ādai. Sejas, dekoltē un roku masāža palīdz atgūt harmoniju.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Epilācija ar cukura pastu jeb
Epilācija ar cukura pastu jeb "sugarings" līdz 60 min  /  5 - 35 Eur

Nevēlamā apmatojuma noņemšanas procedūra ar cukura pastu. Drošs un efektīvs veids nevēlamu matu likvidēšanai jebkura vecuma un dzimuma cilvēkiem. Procedūra ieteicama pat ļoti jutīgai ādai, jo procedūras laikā āda netiek traumēta. Pēc cukura epilācijas,  matiņi ataug lēnāk, tie ar laiku kļūst plānāki, retāki un pat gaišāki. Tiek izmantota ALEXANDRIA (ASV) cukura pasta.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Ultraskaņas liftings ar GP MED VISAGE
Ultraskaņas liftings ar GP MED VISAGE 45 - 70 min  /  35 - 70 Eur

Ultraskaņas liftinga procedūra ādas atjaunošanai. Paaugstinās ādas tonuss, izlīdzinās sīkās grumbiņas uz pieres un ap acīm, nostiprinās sejas ovāls, tiek likvidēts dubultzods un tonizēta kakla un dekoltē āda. Iegūtais efekts pielīdzināms plastiskās ķirurģijas rezultātam, tikai bez sāpēm un atveseļošanās perioda!

Sīkāka informācija par šo procedūru
Sejas ādas mikrodermabrāzija  un tonizēšana ar GP OXY SYSTEM
Sejas ādas mikrodermabrāzija un tonizēšana ar GP OXY SYSTEM 45 min.  /  35 - 50 Eur

Procedūra sejas un dekoltē ādas attīrīšanai, atjaunošanai un tonizēšanai. Ieteicams akne un postakne terapijai. Procedūra nav sāpīga, tā atgādina relaksējošu masāžu.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Sejas,kakla un dekoltē ādas atjaunošana ar GP OXY SYSTEM
Sejas,kakla un dekoltē ādas atjaunošana ar GP OXY SYSTEM 70 min.  /  35 - 50 Eur

Starojuma piešķiršana ādai. Relaksējoša procedūra sejas un dekoltē ādas attīrīšanai, tonizēšanai, liftingam. Piesārņota apkārtējā vide, miega trūkums un stress ar laiku liek ādai izskatīties nogurušai, mirdzumu un vitalitāti zaudējušai. Procedūra palīdz atsvaidzināt sejas ādu, padarot to tonizētu un dabiski starojošu.

Sīkāka informācija par šo procedūru
SPA procedūras ķermenim ar kosmētiku BIOSCREEN BIO ORGANIC
SPA procedūras ķermenim ar kosmētiku BIOSCREEN BIO ORGANIC 90 min.  /  40 - 65 Eur

Relaksējošas procedūras ādas tvirtuma atjaunošanai, figūras uzlabošanai, celulīta mazināšanai. Pēc  procedūras āda būs lieliski mitrināta, maiga, tvirta, svaiga, starojoša un piesātināta ar mikroelementiem un vitamīniem. Procedūra ieteicama gan sievietēm, gan vīriešiem.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Elektroporācija ķermeņa problēmzonām ar GP FACE INFUSION
Elektroporācija ķermeņa problēmzonām ar GP FACE INFUSION 90 min.  /  35 - 50 Eur

Procedūras laikā lielākā uzmanība tiek veltīta  ķermeņa problemātiskajām zonām. Eektroporācija ir alternatīva klasiskajai mezoterapijai -  lokāla ādas bagātināšana ar aktīvajām vielām ķermeņa ādas estētisko problēmu risināšanai - dehidrācija, tvirtuma zudums, pigmentācija plankumi, strijas, celulīts. 

Sīkāka informācija par šo procedūru
Ķermeņa problēmzonu ādas tonizēšana ar GP FACE INFUSSION
Ķermeņa problēmzonu ādas tonizēšana ar GP FACE INFUSSION 90 min  /  50 Eur

Bezinjekciju mezoterapija - elektroporācija - efektīva bezinjekciju metode aktīvo vielu ievadīšanai ādas dziļākajos slāņos dažādu  ķermeņa ādas estētisko problēmu risināšanai - celulīts, strijas, ādas atrofija, pigmentācijas plankumi.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Mikrodermabrāzija un skābekļa terapija ķermeņa problēmzonām ar  GP OXY SYSTEM
Mikrodermabrāzija un skābekļa terapija ķermeņa problēmzonām ar GP OXY SYSTEM 90 min  /  50 - 65 Eur

Augstspiediena skābekļa terapija  un mikrodermabrāzija  ar  vakuummasāžu un ietīšanu  ķermeņa ādas tonusa uzlabošanai, striju profilaksei un samazināšanai, celulīta terapijai.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Pressoterapija - mehāniskā limfodreanāža līdz viduklim ar  ietīšanu
Pressoterapija - mehāniskā limfodreanāža līdz viduklim ar ietīšanu 60 min  /  20 - 25 Eur

Procedūra piemērota  ja ir mazkustīgs dzīvesveids, liekais svars, celulīts, venozas atteces traucējumi vai  fiziska pārslodze. Ietīšanai tiek izmantota profesionālā kosmētika  ādas tvirtuma un mikrocirkulācijas uzlabošanai.  Rezultātā āda kļūst gluda, izlīdzinās reljefs, samazinās ķermeņa apkārtmērs. Rezultāts jau tūlīt pēc procedūras- jūtams, redzams, izmērāms!

Sīkāka informācija par šo procedūru
Pressoterapija jeb mehāniskā limfodrenāža ar GP DRAIN
Pressoterapija jeb mehāniskā limfodrenāža ar GP DRAIN 30 - 50 min.  /  10 Eur

Pressoterapija ir viena no pamatprocedūrām ķermeņa korekcijai.  Procedūras rezultātā paātrinās limfas attece, uzlabojas audu mikrocirkulācija, no organisma izvadās šlakvielas un liekais šķidrums, samazinās dažādas izcelsmes tūskas, notiek apjoma samazināšanās.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Vakuummasāža pulsējošā ar GP MED CONTOUR
Vakuummasāža pulsējošā ar GP MED CONTOUR 30 - 45 min.  /  10 - 20 Eur

Ķermeņa kopšanas procedūra, kas uzskatāma par vienu no labākajiem ieročiem cīņā ar celulītu, lieko svaru un strijām.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Ķermeņa diagnostika, individuāla terapijas plāna izstrāde
Ķermeņa diagnostika, individuāla terapijas plāna izstrāde Līdz 40 min.  /  20 Eur

Pateicoties mūsdienīgai precīzai diagnostikai, iespējams izstrādāt efektīvu procedūru programmu figūras un liekā svara koriģēšanai, kā arī iespējams objektīvi kontrolēt un novērtēt procedūru efektivitāti.

Sīkāka informācija par šo procedūru
Ultraskaņas liposakcija jeb kavitācija ar GP MED CONTOUR
Ultraskaņas liposakcija jeb kavitācija ar GP MED CONTOUR 120 min.  /  50 - 85 Eur

 Viens no visefektīvākajiem un drošākajiem veidiem, kā likvidēt uzkrātās “tauku rezervītes“ visproblemātiskākajās vietās, kur nav bijusi efektīva diēta vai fiziskās aktivitātes. Procedūra sastāv no trīs etapiem: ultraskaņas liposakcija, vakuummasāža, limfodrenāža.

Sīkāka informācija par šo procedūru