Intervija ar Dr. Med. Christine Schrammek-Drusio

 

“AR GREEN PEEL AUGU PĪLINGU

MĒS SASNIEDZAM

UNIKĀLUS REZULTĀTUS “

 

 

 
 
 
 
 
 
 
Dr. Med. Christine Schrammek-Drusio
uzņēmuma rīkotājdirektore. 
Dermatologs, alergologs un anti-novecošanās eksperts 
ģimenes biznessa turpinātājā jau otrajāpaaudzē
kopā ar savu dēlu Aleksandru Drusio.

GREEN PEEL® augu pīlings ādas atjaunošanai ir viens no labākajiem un veiksmīgākajiem kompānijas Dr. med. Christine Schrammek Kosmetik produktiem. Šī unikālā metode tiek izmantota visā pasaulē.

Intervijā “Beauty News” Dr. med. Christine Schrammek-Drusio izskaidro ādas atjaunošanas pamatprincipus.

 

Oriģinālais augu pīlings GREEN PEEL® pasaulē pazīstams jau vairāk kā 50 gadus. Kā Jūs izskaidrosiet šos unikālos panākumus?
Dr. med. Christine Schrammek- Drusio:

Mēs esam izstrādājuši metodi, kas ir ļoti universāla metode. To var individuāli pielāgot visiem ādas tipiem. Procedūra ir piemērota ādas atjaunošanai, ādas toņa izlīdzināšanai, pigmentcijas novēršanai, taukainas
problemātiskas ādas kopšanai, kā arī rētu izlīdzināšanai. Ikvienas sievietes sapnis ir labi izskatīties – viņas vēlas gludu, veselīgi starojošu ādu. GREEN PEEL® augu pīlinga procedūra ļauj to visu iegūt dabīgā veidā.

 

Atslēgas vārds ” dabīgs” – ir arī citas ādu atjaunojošas, reģenerējošas metodes.
Dr. med. Christine Schrammek-Drusio:
Jā. Bet atšķirībā no daudzām citām pīlinga metodēm, GREEN PEEL® augu pīlings nesatur sintētiskas abrazīvās daļiņas un ķīmiskās vielas. Tas ir tas kāpēc mūsu klienti to tik augstu novērtē un tieši tāpēc  ar mūsu augu pīlingu ir iespējams saniegt unikālus rezultātus. Tiek stimulēta dabīgā ādas pašatjaunošanās no iekšpuses. GREEN PEEL® augu pīlinga sastāvā nav kodīgu vielu, nav skābju, to apstiprina fakts, ka šo procedūru veicot kosmētiķim nav nepieciešams lietot cimdus, roku āda netiek bojāta.

 

Pīlinga pamatā ir dabigs augu maisījums. Kāda tad ir šo augu iedarbība?
Dr. med. Christine Schrammek- Drusio:
Masāžas laikā, augu mikrodaļiņām mehāniski, iedarbojoties uz epidermas virsējo slāni, tiek veikta epidermas raga kārtas eksfoliācija, tādejādi tiek stimulēta šūnu atjaunošanās. Reģenerācija tiek stimulēta, asinis cirkulācija uzlabota un līdz ar to uzlabojas skābekļa piegāde un vielmaiņa kopumā. Tiek iedarbināta virkne reakciju. Jūs to varat sajust un redzēt tuvāko dienu laikā. Āda lobās, notiek ādas atjaunošanās.

 

Cik ilgu laiku notiek šis process?
Dr. med . Christine Schrammek – Drusio:
“Jauna āda tikai piecās dienās ” ir mūsu solījums jau no pašiem pirmssākumiem. Esam lepni, ka mums ir izdevies paātrināt šūnu atjaunošanās ciklu, no vidēji 28 dienām uz 5 dienām. Protams, ka šajā laikā, kas ilgst 2-3 dienas āda neizskatās perfekti, tāpēc iesakām šo procedūru plānot savlaicīgi nedēļas nogalē. Bet rezultāts ir tā vērts – to es jums apsolu. Īsais ādas atvseļošanās laiks ir vēl viena mūsu metodes priekšrocība, ja mēs to salīdzinām ar ķimisko pīlingu, kur nepieciešams daudz vairāk laika, lai āda pilnībā “atgūtos”.

 

Augu maisījums netiek vienkārši uzklāts uz ādas, bet gan iemasēts. Cik būtiska loma ir masāžai?
Dr. med . Christine Schrammek – Drusio:
Masāža ir ļoti svarīga: ievērojot katra klienta ādas individulās vajadzības, kosmētiķis izvēlas atbilstošu masāžas spiediena spēku un masāžas laiku, tādējādi iespējams sasniegt vislabākos iespējamos rezultātus.

 

Ne katrs kosmētiķis var piedāvāt GREEN PEEL® augu pīlinga procedūras.
Dr. med . Christine Schrammek – Drusio:
Tieši tā. Tikai sertificētiem un iepriekš apmācītiem kosmētiķiem ir atļauts veikt GREEN PEEL® procedūras. Tas tāpēc, lai nodrošinātu, ka pīlinga procedūra tiek veikta atbilstoši protokolam, kā tas notiek visā pasaulē. Apmācību laikā kosmētiķi tiek iepazīstināti ar indikācijām un kontrindikācijām, par šīs unikālās metodes plašajām izmantošanas iespējām sejas un ķermeņa kopšanā un kā kopt ādu pirms un pēc pīlinga, lai sasniegtu vislabākos rezultātus. Kā sastādīt visoptimālāko procedūru plānu katram ādas tipam.

 

Kādas ir iespējamās nevēlamās blakusparādības no augu pīlinga?
Dr. med . Christine Schrammek – Drusio:
Nevēlamu blakus parādību risks ir minimāls, jo tiek izmantotas tikai dabīgas augu izejvielas. Lai izvairītos no kontrindikācijām, pirms procedūras kosmētiķis kopā ar klientu aizpilda aptaujas anketu – ievāc anamnēzi. GREEN PEEL® procedūru nedrīkst veikt antibiotiku kursa laikā, grūtniecēm, klientiem, kam ir jutīga alerģiska āda vai paaugstināta ādas jutība uz kādu no sastāvā esošajiem ingredienuiem, ja ir rozācija vai ādas stāvoklis, kad procedūra nav pieļaujama. GREEN PEEL® augu pīlingu var izmantot jebkuram ādas tipam dažādu ādas problēmu risināšanai.

 

Papildus sākotnējam augu pīlingam GREEN PEEL® CLASSIC, pastāv arī ENERGY un FRESH UP. Kam paredzētas šis procedūras?
Dr. med. Christine Schrammek-Drusio:
GREEN PEEL® FRESH UP ir procedūra ar ko sākt, ja jums ir vēlme šo metodi iepazīt. Tiek uzlabota ādas asinsrite, atsvaidzināta seja āda kopumā bez ādas lobīšanās. Šī metode ir ideāls veids ātrai ādas vitalitātes atjaunošanai, un ir piemērota arī kakla un dekoltē zonām. FRESH UP ir ideāla kā SPA procedūra sejai.

ENERGY nodrošina nogurušu ādu ar enerģiju un ir ieteicama, lai cīnītos ar pirmajām novecošanās pazīmēm – smalkajām līnijām un grumbām. Tāpat iespējams izmantot arī kakla un dekoltē zonām. Netiek novērota ādas lobīšanās, iespējama tikai ādas virsējā slāņa maiga eksfoliācija.

 

 

GREEN PEEL® CLASSIC, FRESH UP, ENERGIE

Dr. med . Christine Schrammek Kosmetik piedāvā risinājumus dažādām ādas problēmām ar trīs dažādām GREEN PEEL® augu pīlinga metodēm. Pārliecinies par augu pīlinga efektivitāti un izbaudi ādas izskatu jaunā kvalitātē.

FRESH UP un ENERGY – GREEN PEEL® augu pīlings ar tūlītēju efektu.

GREEN PEEL® FRESH UP un GREEN PEEL® ENERGY ir vājākas iedarbības pīlinga metodes. Tiek stimulētas ādas šūnu funkcijas, āda kļust straojoši svaiga, atgūst vitalitāti bez pīlingam raksturīgās ādas lobīšanās efekta!

 

GREEN PEEL FRESH UP – ja jums ir svarīga tikšanās vai tuvojas kāds īpašs notikums. GREEN PEEL® FRESH UP acumirklī padara ādu mirdzošu, liek ādai starot. Šī metode ir ideāls veids, kā īsā laikā uzlabot ādas izskatu. Iespējams veikt vairākas reizes gadā. FRESH UP ir arī ideāls veids profilaktiskiem pasākumiem, lai aizkavētu priekšlaicīgu ādas novecošanos.

GREEN PEEL ENERGY – ja jūsu āda izskatās bāla, nogurusi un esat pamanījusi pirmās ādas novecošanās pazīmes. GREEN PEEL ENERGY piešķir ādas šūnām enerģiju, reģenerē un revitalizē ādu. GREEN PEEL® ENERGY stimulē ādasšūnu bioloģiskās pašatjaunošanās procesus. Jūsu ādas stāvoklis un izskats uzlabojas nekavējoties. GREEN PEEL® ENERGY intensīvai ādas kopšanai ieteicams vairākas reizes gadā.

Veselīga sejas āda ir katras sievietes sapnis. Pirms vairāk nekā 50 gadiem Dr. med. Christine Schrammek izstrādāja GREEN PEEL® augu pīlinga metodi, lai palīdzētu klientiem ar dažādām ādas problēmām atgūt veselīgu ādu. Trīs dažādas pīlinga metodes visiem ādas tipiem ar daudzsološiem rezultātiem risina individuālas ādas problēmas.

Ādas atjaunošanai Dr. med Christine Schrammek-Drusio iesaka jau sevi pierādījušo oriģinālo GREEN PEEL® CLASSIC metodi. Šī intensīvās iedarbības pīlinga metode stimulē ādas pašatjaunošanās procesus. Acīmredzami uzlabojas ādas krāsa, izlīdzinās ādas tonis, rētas, strijas un grumbas. Lai to panāktu, augu maisījumu, kas sasmalcināts pulverītī, izmantojot īpašu masāžas tehnikas, iemasē ādā. Augu maisījums stimulē asinsriti un uzlabo ādas apgādi ar skābekli un barības vielām. Tiek stimulēti ādas šūnu dabīgās pašatjaunošanš procesi, āda sāk lobīties, jānās ādas šūnas nonķ ādas virsējā slānī. Ādas atjaunošanās proces ilgst 5 dienas, “vecā āda” ir aizstāta ar jaunu, svaigu ādu, kas ir gludāka, smalkāka un veselīga. “Protams, jūs varat veikt ādas eksfoliāciju arī ar citām mehāniskām metodēm vai skābēm. Bet mums ir pīlnīgi atšķirīga pieeja izmantojot mūsu augu pīlingu. Jau pēc vienas procedūras tika panākti acīmredzami rezultāti hiperpigmentācijas mazināšanai. Bija nepieciešama tikai viena procedūra, lai acīmredzami izlīdzinātu ādu un padarītu vinmērīgu ādas toni.

Pirms un pēc iedarbības

Pētījumi liecina, ka GREEN PEEL® augu pīlings risina dažādas ādas problēmas – un mums tam ir pierādījumi.
Pēdējo nedēļu laikā, mēs veicām GREEN PEEL® CLASSIC augu pīlingu trīs dažādām klientēm ar daž’dām aādas problēmām un pārliecinājāmies par leliskiem rezultātiem. Strijas ievērojami uzlabojās tikai pēc 2 GREEN PEEL® CLASSIC augu pīlinga procedūrām.