Ieteikumi vasaras karstajām dienām

Dr.med. Christine Shrammek ieteikumi

karstajām vasaras dienām

 

Ūdens slāpju veldzēšanai.

Ūdens ir labākais atsvaidzināšanās līdzeklis. Vasarā uzņemtā šķidruma daudzums ievērojami jāpalielina, jo karstā laikā svīstam vairāk. Nepieciešams izdzert vismaz 2-3 litrus ūdens, lai kompensētu zaudēto šķidruma dzudzumu. Dzeriet ūdeni arī tad, ja nejūtat slāpes!

Pārliecinieties, ka ūdens nav ledus auksts – auksts dzēriens sniedz tūlītēju veldzi, bet tās ir mānīgas izjūtas. Dzerot ļoti aukstus dzērienus, organisms papildus sāk ražot siltumu.

 

Veselīgs uzturs

Saskaņā ar tradicionālo ķīniešu medicīnu, atsevišķiem pārtikas produktiem piemīt ātvēsinoša iedarbība uz organismu. Citroni, āboli , tomāti, arbūzi un zaļā tēja. Šiem produktiem piemīt arī taukus dedzinoša iedarbība, kas īpaši aktuāli ir vasaras pludmales sezonā!

 

 Aizsardzība no saules kaitīgā starojuma

Ikdienā iesakām lietot krēmus ar SPF.   OPTIMUM PROTECTION CREAM (SPF 20), kā arī GLOBAL DEFENSE CREAM (SPF 20) ar infrasarkano un UV aizsardzību. Tie aizsargā ne tikai pret UVA un UVB, bet arī pret kaitīgo apkārtējās vides faktoru ietekmi.

Saules ietekmē organismā radušos brīvos radikāļus neitralizē antioksidanti – C un E vitamīns, beta karotīns, likopīns (tomātos) un Q 10.

Īpaši jāuzmanās tiem, kuriem asinsvadi novietotie tuvu ādas virskārtai – āda ir kuperoza.

 

Ādas atsvaidzināšanai

Ādas atsvaidzināšanai iesakām HERABL CARE LOTION. Atvēsina ādu un sniedz papildu mitrumu.

Īpašam svaigumam- pirms lietošanas ievietojiet ledusskapī.

 

Sezonai atbilstoša ādas kopšana

Pēc saules  un ūdens peldēm ādai nepieciešama īpaša kopšana. Līnija HYDRA FORCE  – lieliski piemēroti līdzekļi, lai papildinātu mitruma rezerves, atjaunotu ādas aizsargbarjeru un barotu ādu pēc atrašanās saulē un ūdenī. Savukārt Hyaluron HY+ Performance Serum  mitruma un vitalitātes atjaunošanai.

 

Procedūras sejai un ķermenim SONNERIE BEAUTY CLINIC

Sejas ādas atsvaidzināšanai HYDRA COOL TREATMENT sausai, dehidrētai ādai (60 min  /  30 € )

Sejas ādas vitalitātei DETOX TREATMENT priekšlaicīgas novecošanas pazīmes, neveselīgs ādas tonis (80 min / 50€ )

Ietīšanas procedūras ķermenim ( 90 min.  /  30 – 45 €  )