GREEN PEEL® – JAUNA ĀDA TIKAI 5 DIENĀS!

GREEN PEEL® HERBAL PEELING – 100% DABĪGS AUGU PĪLINGS

Jauna āda tikai 5 dienu laikā!

GREEN PEEL®  - oriģināla metode ko izstrādājusi Dr. med. Christine Schrammek pazīstama visā pasaulē jau vairāk kā 50 gadus!

Procedūra nav jauna,  taču Latvijā tā piejama tikai tagad, kad izturējusi laika pārbaudi visā pasaulē.

Pīlings ar, kura palīdzību iespējams atgūt veselīgu, gludu, starojošu ādu.

GREEN PEEL® – unikāls, medicīniski pamatots uz augu bāzes izstrādāts pīlings, kas satur tikai dabīgas augu izejvielas. Tām sinerģiski iedarbojoties tiek sasniegts vēlamais rezultāts – tiek stimulēta ādas pašatjaunošanās.

 

GREEN PEEL® atšķirībā no citiem pīlingiem, nesatur ķīmiskas un sintētiskas vielas, kas bieži vien ir kaitīgas un ādu kairinošas. 100% dabīgs produkts – dažādu augu un aļģu maisījums, kas bagāts ar vitaminiem, enzīmiem un minerāliem ādas vitalitātes atjaunošanai.

GREEN PEEL® pārāks par citiem tieši drošības ziņā, jo neatstāj nevēlamas sekas.

Pēc GREEN PEEL® ādas stāvoklis būtiski uzlabojas — tā kļūst tvirtāka, grumbas izlīdzinās, sīkie kapilāri kļūst mazāk pamanāmi,  poras samazinās, ādas tonis izlīdzinās – pigmentācijas plankumi, rētas, strijas un piņņu rētas kļūst neuzkrītošākas.

Viens produkts – trīs dažādi pīlingu veidi- Classic, Energy, Fresh-Up!

 

GREEN PEEL® Classic- ādas atjaunošana

Jauna āda tikai 5 dienās!

Spēcīga atjaunojoša un ādu izlīdzinoša iedarbība. Ievērojama grumbiņu izlīdzināšanās, ādas tvirtuma un tonusa paaugstināšanās, toņa izlīdzināšanās.

Procedūra sastāv no diviem seansiem.  Patieso rezultātu iespējams novērtēt pēc 5 dienām.

Izcilu rezultātu nodrošina atbilstoša ādas kopšana mājās starp seansiem ar  Dr. Schrammek kosmētikas līdzekļiem, ko saņemsiet pēc pirmās procedūras.

Ādas lobīšanās pēc pirmā seansa ir pietiekami komfortabla, tāpat kā pati procedūra – bez stresa, bez sāpēm, bez nepatīkamām izjūtām.

Pēc 5 dienām rezultāta nostiprināšanai tiek veikts otrs seanss ar mērķi atjaunot ādu un novērt ādas jutību pēc pīlinga.

Ieteicams procedūru kurss – 4 procedūras 4 mēnešu laikā.

Cena: 180 EUR ( 2 seansi + kosmētikas komplekts mājas lietošanai starp seansiem)


GREEN PEEL® Energy – enerģija ādas šūnām.

Ādas bioloģiskās pašatjaunošanās stimulācija. Tiek stimulēta šūnu reģenerācija.

Ideāli piemērota taukainai, kombinetai ādai, kā arī ādai ar pigmentcijas traucējumiem, kas saistīti ar novecošanos. Ievērojama ādas stāvokļa uzlabošanās pēc procedūru kursa. Ieteicams procedūru kurss – 4 procedūras 8 nedēļu laikā.

Cena: 90 EUR

 

GREEN PEEL® Fresh-Up – ādas starojumam.

Delikāts pīlings ar tūlītēju efektu. Acumirklī ādai tiek piesķirts starojums un svaigums. Tiek uzlabota mikrocirkulācija, stimulēti vielmaiņas procesi. Ādas tekstūra izlīdzinās, poras sašaurinās, atjaunojas ādas mirdzums.

Cena: 70 EUR