Efektīvas iedarbības procedūras

Efektīvas iedarbības procedūras!

SEJAS ĀDA – SVAIGA UN STAROJOŠA

Elektroporācija – mezoterapija bez adatas

Cena: 1 procedūra 60 min. 35-50 €

Īpaši ieteicama ja izveidojušas manāmas krunciņas vai rievas, kuru maskēšanai vairs nelīdz dekoratīvā kosmētika.

Ievadot aktīvās vielas ar elektriskā impulsa palīdzību, tās iedarbojas šūnu līmenī, stimulējot vielmaiņas procesus. Elektriskais impulss stimulē asinsriti, limfas plūsmu, uzlabo mikrocirkulāciju ādā.

Pēc procedūras uzlabojas ādas krāsa, tā kļūst veselīgi starojoša, mazinās tūska sejas un plakstiņu rajonā, aizpilda sīkās grumbiņas, izlīdzina ādu, mazina tumšos lokus zem acīm, kā arī uzlabo sejas ovālu. Procedūras efekts saglabājas 2 – 3 dienas.

Procedūru var veikt pat pāris stundas pirms plānotā pasākuma.

Sīkāk par procedūru

 

GREEN PEEL Energie

Cena: 1 procedūra 60 min.   90 €

Procedūra ieteicama, lai cīnītos ar pirmajām novecošanās pazīmēm – smalkajām līnijām un grumbām. Tāpat iespējams izmantot ādas toņa ( pigmentācija) un tekstūras (rētas) izlīdzināšanai. Pēc procedūras ādas stāvoklis un izskats uzlabojas nekavējoties. Aktīvās vielas nodrošina ādu ar dabīgo enerģiju, kas nepieciešama ādas šūnu reģenerācijas procesiem. Procedūru iesakām veikt 3-4 dienas pirms pasākuma.

Āda kļūst starojoša, daudz gludāka, stingrāka un tvirtāka.

Sīkāk par procedūru

 

TVIRTAI ĶERMEŅA ĀDAI

 Limfodrenāža ar ietīšanu

Cena: 1 procedūra 60 min.   20-25 €

Procedūras laikā iespējams uzlabot ādas elastību, tonizēt, mitrināt ādu, no ķermeņa apjoma gurnu un vidukļa rajonā iespējams zaudēt 1 – 2 cm.

Pēc procedūras vizuāli mazinās esošās strijas, kā arī tiek novērsta kāju tūska, aktivizējot limfas atteci un asinsriti. Āda kļūs samtaina un maiga kā zīds.

  Sīkāk par procedūru

 

KAITINOŠAIS ĶERMEŅA APMATOJUMS

Cukura epilācija

Cena: 1 procedūra 60 min.   11-36 €

Epilācija tiek veikta ar cukura pastu, kas nekairina ādu un nodrošina maksimālu komfortu gan procedūras laikā, gan pēc tās. Pēc cukura epilācijas matiņi ataug plānāki, trauslāki un gandrīz nemanāmi, turklāt āda būs samtaini gluda, jo epilācijas laikā tiek veikta viegla eksfoliācija. Stundas laikā pēc procedūras apsārtums zūd.

 Sīkāk par procedūru

SONNERIE BEAUTY CLINIC
Lāčplēša iela 41a/2 ,Rīga, LV-1011.

Pieteikties uz procedūrām pa tālruni:
29681186; 29638632; 29208628