COMFORT LINE by VISMARA Urban Relax

 

 

TERMISKĀ MASĀŽAS GULTA, CHROMOTERAPIJA,

SHIRODHARA PROCEDŪRU KOMPLEKTS, KUŠETE RELAKSĀCIJAI

 

Termiskā masāžas gulta – galds visiem SPA procedūru veidiem.

Karkass ir izgatavots no mitrumizturīga okoume koka. Pulēts un apsrādāts, lai novērstu pelējumu.  Koka vanna ar izņemamu metāla oderi. Vienreizlietojams gultas pārsegs. Atzveltnes un kāju slīpums ir regulējami manuāli. 60 cm plats lateksa matracis ar pagalvi, kas pārvilkts ar ūdens necaurlaidīgu materiālu. .Dizains veidots ievērojot ergonomiku un izmantoti ūdens izturīgi materiāli.
1.  Bāzes versija – bez dušas un bez miglas dušas. 7 litru ūdens tvertne, nav nepieciešamības pieslēgt ūdensvadam, ieteicama objektiem ar ierobežotu ūdens padevi.
2.  Plus versija – nepieciešams pieslēgt ūdensvadam, pastāv iespēja pievienot dušu un miglas dušu.

Ļoti praktisks risinājums, speciāli izstrādāts skaistumkopšanas saloniem ar ierobežotu telpas platību, lai veiktu SPA – ķermeņa kopšanas procedūras. Programmējama laika, temperatūras un tvaika padeve.

Ideāli piemērots SPA procedūrām: tvaika pirts, siena pirts, dubļu vannas, aromaterapija, massoterapija.

 

NEBULISED RAIN

Termiskā duša. Ieteicama pēc termālām procedūrām. Šī procedūras laikā ūdens iznāk sīku ūdens putekļu- hidroaerosola veidā, tiek radīts tvaika pirts efekts, gaiss tiek piesātināts ar tvaiku. Tam ir stimulējoša, mikrocirkulāciju uzlabojoša, iekaisumus un tūsku mazinoša iedarbība.

CROMORELAX
Cromorelax nodrošina hromoterapiju procedūras laikā. Hromoterapijas relaksējošais efekts tiek panākts cikliski mainoties 4 galvenajām krāsām vai tām  sajaucoties veidojot “ varavīksnes” efektu:

Dzeltenā
ir vissiltākā krāsa. Tā pozitīvi ietekmē melanholisku un “par sevi nepārliecinātu” cilvēku psihi.

Zaļā
krāsa iemieso līdzsvaru un harmoniju. Tā nostiprina pārliecību par sevi, uzlabo garastāvokli, atbrīvo no iekšēja sasprindzinājuma, veicina nervu sistēmas darbību.

Sarkanā
krāsa ir kustība. Tā sasilda, uzlabo asinsriti, dod enerģiju, paātrina vielmaiņu.

Zilā
krāsa hromoterapijā tiek pielietota visplašāk. Tai piemīt spēcīga nomierinoša un relaksējoša iedarbība.

Krāsas labvēlīgi iedarbojas uz ādas ārējo un iekšējo stāvokli, lieliski attīra un stimulē imūnsistēmu, uzlabo cilvēka vispārējo stāvokli un ārējo izskatu. Tāpat kā uz mums visiem iedarbojas saules gaismas, mēs izmantojam krāsu spektra specifiskas īpašības no atssevišķām krāsām. Katrai krāsai ir savs viļņa garums un enerģijas vibrācijas.

 

Papildaprīkojums:

Dzeltens matracis ūdens procedūrām

Miglas duša

Cromorelax

Piedāvājumā 2 toņi: WENGE un ķirsis

Izmēri termiskai masāžas gultai:

Augstums – 750 mm

Garums -  2000 mm

Platums -  750 mm

 

Shirodhara Emotions Shirodhara  procedūru komplekts ir neaizstājams ajūrvēdas speciālistiem. Statīvs izgatavots no okoume koka, pagalvis izgatavots no cietā dižskābarža koka ar dekoratīvu rievojumu eļļas savākšanai terakota traukā, kas novietots uz statīva pamatnes – keramisks rezervuārs ar misisņa cauruli, plūsmas nodrošināšanai. Procedūras laikā eļļa lēni pil uz pieres, tieši tur, kur atrodas „trešā acs“. Procedūra ilgst apmēram 30 min. Mazina stresu, līdzsvaro apziņu.

Izmēri:

Augstums – 1800 mm

Garums -  300 mm

Platums -  450 mm

 

 

 

Starred sky Skylight  - gaismas objekts “Zvaigžņtā debess” izgatavota no ovālas formas izliekta,  zili lakota koka ar 4 stiprinājumiem pie griestiem.  “Zvaigžņotā debess” sastāv no diviem zvaigznājiem – Dvīņu un Kentaura, kurus šķērso Piena ceļš. Tā veidota no optiskās šķiedras, ko izgaismo 260 LED spuldzītes, ko iespējams kontrolēt ar tālvadības pulti.  “Zvaigžņotā debess” tiek izmantota gaisma sterapijai ar relaksējošu iedarbību.

Ar tālvadības pulti iespējams uzstādīt Cromorelax funkciju.

 

Piedāvājumā 2 toņi: WENGE un ķirsis.

Garums -  2130 mm

Platums -  1100 mm

Svars: 26 kg Potenza lampada

130 mm 1100 mm

220/230 V

50W

 

CHAISE LONGUE – kušete relaksācijai.    Izgatavota no mitrumizturīga okoume koka. Kušetes ergonomiskā forma ir piemērota jebkurai ķermeņa formai un ideālai atpūtai pēc procedūrām. Noņemams mīksts, matracis ar galvas paliktni.

Piedāvājumā 2 toņi: WENGE un ķirsis.

Izmēri:

Garums -  1600 mm

Platums -  600 mm