COMFORT LINE by VISMARA i-salt

 SĀLS ISTABA

 

I SALTsāls istaba, tās sienas klāj Nāves jūras sāls, kas bagāta ar mikroelementiem. Nāves jūrā sāls koncentrācija ūdenī ir 10 reizes augstāka kā citās jūrās un tajā ir sastopami gandrīz visi dabā pieejamie mikrolementi it īpaši magnijs un kālijs, kas ir būtiski mūsu organismam.

 

Pateicoties šim komplicētajam sastāvam, Nāves jūras sāls tiek izmantota fizikālajā medicīnā un rehabilitācijā pie dažādām saslimšanām, elpceļu, muskuļu, locītavu sāpes, ādas problēmas (ekzēma, psoriāze, akne, nieze), alerģijas, trauksme, miega traucējumi u.c.

Haloterapija jeb ārstēšana ar sāls mikroklimatu Wellnes programmās.

Kopš seniem  laikiem ir labi zināma sāls labvēlīgā ietekme uz cilvēka organismu, plaši tā tika izmantota piejūras kūrortos. Mūsdienās  straujais dzīves ritms prasa savu, īsā laikā sasniegt maksimālu efektu. iSalt  30 min apmeklējums aizstāj 3 dienu pastaigas pie jūras.

iSalt sniedz neizmērāmu labumu mūsu veselībai.

 

Unikālā modulārā sistēma, ļauj izveidot sāls istabu, kuru var modificēt atbilstoši jūsu vajadzībām. Parasti, lai tiktu galā ar strukturāliem pārveidojumiem ir jāiegulda lieli līdzekļi un enerģija.  iSalt sastāv no moduļiem, kas ir ļoti viegli samontējami. Iebūvētās gaismas veido gaismas spēles, kas rada relaksējošu atmosfēru.  Paneļos iebūvēto gaismu ispējams regulēt ar tālvadības pulti. Bez tam iespējams pievienot dažādas interesantas papildus opcijas – piemēram, LCD ekrānu, mūziku utt.

 

iSalt sāls istabā ir iespējams regulēt mikroklimatu. Ir divas dažādas sāls izsmidzināšanas iespējas: Natural Halo kas uzkarsētu Nāves jūras sāli sasmalcina putekļos un izpūš istabā, un Natural Halo FreeFall, kas bagātina gaisu ar vērtīgajiem mikroelementiem dabīgā veidā – ar tekošu ūdeni.