Mikrodermabrāzija un skābekļa terapija ķermeņa problēmzonām ar  GP OXY SYSTEM
Mikrodermabrāzija un skābekļa terapija ķermeņa problēmzonām ar GP OXY SYSTEM / 

Procedūra tiek veikta ar aparātu Oxy System - multifunkcionāls aparāts – trīs unikālu tehnoloģiju apvienojums, kas dod iespēju veikt kompleksu ādas kopšanu apvienojot mikrodermabrāzijas un skābekļa terapijas priekšrocības. Procedūra ir patīkama un relaksējoša - nav nekādu diskomforta sajūtu.

Mikrodermabrāzijas laikā epiderma tiek atbrīvota no atmirušajām šūnām, vienlaicīgi bagātinot to ar tīru skābekli.

Skābekļa plūsma mikrodermabrāzijas laikā, mazina ādas kairinājumu un bagātina ādas šūnas ar skābekli padarot procedūru efektīvāku un patīkamu pat jutīgai ādai.

Attīrītas ādas  apstrāde ar tīru skābekli stimulē asinsriti, paātrina šūnu metabolismu un stimulē kolagēna sintēzi, tādejādi uzlabojot ādas vitalitāti un paātrinot tās atjaunošanos.

Vakuummasāža stimulē limfodrenāžu, tonizē  ādu, mobilizē audus, uzlabo venozās un limfātiskās sistēmas darbību, pozitīvi iedarbojas uz kolagēna un elastāna sintēzi, kā arī veicina šūnu barošanos un atjaunošanos, uzlabo ādas virsējo struktūru un krāsu.

 

Procedūra ieteicama:

  • Celulīta terapijai.
  • Lokālai problēmvietu apjoma samazināšanai.
  • Ādas tonusa, tvirtuma uzlabošanai.
  • Pirms vai pēc sauļošanās sezonas.
  • Sausas raupjas ādas izlīdzināšanai.

Pēc procedūru kursa uzlabojas ādas dziļāko slāņu šūnu veidošanās, uzlabojas ādas vispārējā asins cirkulācija, āda kļūst elastīgāka, gludāka, sārtāka, kā arī paātrinās ādas pašatjaunošanās funkcijas.

 Procedūru kurss: 4 - 8 procedūras.

Intervāls starp procedūrām: 20 dienas.