Ultraskaņas liposakcija jeb kavitācija ar GP MED CONTOUR
Ultraskaņas liposakcija jeb kavitācija ar GP MED CONTOUR / 

Ultraskaņas liposakcijas jeb kavitācija, ar Med Contour - efektīva un droša kompleksa sistēma ķermeņa kontūru modelēšanai un figūras uzlabošanai.  Palīdz atbrīvoties no lokāliem tauku nogulsnējumiem, celulīta, vienlaicīgi uzlabojot ādas tvirtumu.

 • MED CONTOUR jauna kavitācijas sistēma, kas apvieno dubultu ultraskaņas devēju spēku un vakuumu. Nodrošina dubultu, tieši fokusētu iedarbību uz taukaudiem, neskarot citus audus.
 • Ultraskaņas,  vakuuma un pressoterapijas metožu apvienošana vienā procedūrā garantē noturīgu, stabilu rezultātu.
 • Procedūra ir droša un nesāpīga, komfortabla, procedūras laikā nav nepatīkamas izjūtas( džinkstēšana ausīs, metāliska garša mutē).
 • Tiek nostiprināti saistaudi, uzlabots ādas tvirtums, pateicoties termo efektam. Procedūras laikā apstrādes zonā temperatūra paaugstinās līdz 42 C. Uzlabojas elastīna, kolagēna sintēze.
 • Ultraskaņas lipolīzes laikā sašķeltās tauku šūnas neatjaunojas.
 • Jau tūlīt pēc procedūras ķermeņa apjoms samazinās līdz pat 3-4 cm atkarībā no tauku slāņa biezuma un zonas.
 • Īsā laikā iespējams sasniegt stabilu acīmredzamu rezultātu.

MED CONTOUR - visaugstāk novērtētā neinvazīvā tehnoloģija ASV (ASV - Vaser Shape)

Iespējams likvidēt lokālus tauku nogulsnējumus un celulītu ar ultraskaņas palīdzību bez ķirurģiskas iejaukšanās. Tas ir viens no visefektīvākajiem un drošākajiem veidiem, kā likvidēt uzkrātās “tauku rezervītes“ visproblemātiskākajās vietās, kur nav bijusi efektīva diēta vai fiziskās aktivitātes.

Kompleksa ultraskaņas liposakcijas un pressoterapijas procedūru apvienošana vienā procedūrā (1,5 h) garantē ilglaicīgu un stabilu rezultātu.
Ultraskaņas liposakcijas laikā tiek sašķeltas tauku šūnas, savukārt presoterapija uzlabo vielmaiņu un palīdz izvadīt lieko šķidrumu, taukus un toksīnus.
Vienā seansā iespējams samazināt vidukļa apkārtmēru par 1-4 cm. Pirmie rezultāti ir manāmi uzreiz, bet nākamajās dienās, ievērojot speciālista norādījumus, efekts kļūst vēl izteiktāks.

 

Procedūra ieteicama, ja ir:

 • Lokāli tauku nogulsnējumi;
 • Celulīts jebkurā stadijā;
 • Pēc grūtniecības vai straujām svara izmaiņām.
 • Pirms un pēc  invazīvas liposakcijas.

Kontrindikācijas:

Dažādas ādas slimības apstrādes zonā, asinsvadu slimības, aknu un nieru funkcionāli traucējumi, grūtniecība, ļaundabīgi veidojumi, audzēji un jaunveidojumi, cukura diabēts,
smagas somatiskas slimības, metāla implanti, elektrokardiostimulatori,
sirds slimības, asinsvadu slimību saasināšanās, tromboze un / vai tromboflebīts, nopietnas vielumaiņas problēmas.

Apstrādes zonas: pleci, mugura, vēders, sēža, gurni, ceļi, apakšstilbi.
Ieteicamais procedūru kurs: 4-10 procedūras
Intervāls starp procedūrām: 7-10 dienas.

Starplaikā starp prcedūrām ( kavitācija + limfodrenaāža) ieteicams veikt 1-2 limfodrenāžas procedūras.
Iedarbības pastiprināšanai iesakām kombinēt ar citām  procedūrām - pressoterapiju, vakuummasāžu, ietīšanas procedūrām, ķermeņa masāžām u.c.

 

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

Kāpēc izvēlēties Med Contour procedūras?

 • Profesionāla procedūra - unikāla sistēma ķermeņa kontūru modelēšanai, lokālai tauku samazināšanai.
 • Lielisks rezultāts bez ķirurģiskas iejaukšanās.
 • Neinvazīva lokālu tauku un ķermeņa apkrtmēra samazināšana bez anestēzijas un bez ķirurģiskas iejaukšanās.
 • Droši un nesāpīgi. Droši, jo netiek bojāti asinsvadi, nervi un saistaudi. Efektīvi, jo rezultāts ir acīmredzams un izmērāms jau pēc pirmās procedūras.
 • Procedūra ir komfortabla, nav nevēlami bakusefekti.

Kam piemērota šī procedūra?
Metode izstrādāta figūras korekcijai un uzlabošanai gan sievietēm, gan vīriešiem. Tā ir alternatīva metode sievietēm un vīriešiem ar vidēju un palielinātu ķermeņa svaru, tiem, kuri vēlas uzlabot figūru, atbrīvoties no liekiem tauku nogulsnējumiem sānos, uz sēžamvietas, vēdera, ceļgaliem un gurnu augšdaļas bez ķirurģiska iejaukšanās. Tomēr jāatceras, ka procedūras neaizstāj veselīgu uzturu un regulāras fiziskās aktivitāte.

Kādu rezultātu var gaidīt pēc procedūras?
Zinātniskajos pētijumos, kas veikti Itālijā un Vācijā, konstatēts, ka pēc divām procedūrām vidēji vēdera apkārtmērs tiek samazināts par 3.01 cm ( min - 0,9 cm, max - 4,7 cm). Praksē šie rezultāti apstiprinās. Atsevišķos gadījumos iespējami zemāki rādījumi.

Kā darbojas Med Contour dubultā tehnoloģija ?
Med Contour ir patentēta manipula, kurā iestrādāti divi zemas frekvences ultraskaņas devēji, kas novietoti leņķī viens pret otru un vakuumsūknis. Pateicoties tam, tiek raidīti ultraskaņas viļņi, kas krustojas, nodrošinot dziļi fokusētu un efektīvu iedarbību uz zemādas tauku audiem, netraumējot apkārtējos audus, asinsvadus, nervus.

Kādas ir sajūtas procedūras laikā?
Procedūra ir nesāpīga. Lielākā daļa klientu atzīst, ka procedūra ir relaksējoša, pat patīkama. Blakus efekti novērojami ļoti reti. Pēc procedūras iespējams doties ikdienas gaitās. ASV šādas proceūras mēdz apmeklēt pusdienas pārtraukumā. Vēdera zonas apstrādes procedūra ilgst apmēam 60 min. Ieteicamais procedūru kurss 6-8 procedūras. Lielākā daļa klientu rezultātu pamana jau tūlīt pēc pirmās procedūras.

Cik bieži drīkst veikt procedūras?
"Viena procedūra ar Med Contour ilgst 90 min. Ieteicamais procedūru kurss: 6 -10 procedūras ar intervālu starp procedūrām 7-10 dienas. Starplaikā starp prcedūrām ( kavitācija + limfodrenāža) ieteicams veikt 1-2 limfodrenāžas procedūras.

Kas jāievēro pēc procedūras?
Jau tūlīt pēc procedūras klients var doties savās ikdienas gaitās. Nav nepieciešama rehabilitācija. Nav ne sāpes, ne nepatīkamu izjūtu. Liela nozīme ir sabalansētam uzturam, dienas režīmam un fiziskajām aktivitātēm. Ieteikumi, kas jāievēro: atturēties no vienkāršajiem ogļhidrātiem vismaz 2 dienas. Ja ogļhidrātus uzturā patērē par daudz, tie pārvēršas taukos un nogulsnējas organismā kā tauku rezerves, veicinot aptaukošanos. Pēc aptuveni trīs dienām lielākā daļa tauku, kas tika sašķelti procedūras laikā ir izvadīti, iespējams atsākt mērenu ogļhidrātu patēriņu līdz nākamajai procedūrai. Lai sasniegtu efektīvāku rezultātu, ieteicama viegla pārtika ar zemu enerģētisko vētību. Nav nepieciešams papildus lietot uztura bagātinātājus aknu darbības uzlabošanai. Ieteicams daudz dzert, vismaz 2-3 litrus dienā un vēlamas mērenas fiziskas aktivitātes.

Kā ultraskaņa iedarbojas uz taukaudiem?
Kavitācijas procesa laikā ultraskaņas viļņa iedarbības rezultātā šķīdumā veidojas miljoniem sīku burbulīšu. Ultraskaņas viļņi, tāpat kā skaņas viļnī iedalās augstas un zemas frekvences viļņos. Frekveņču svārstības arī izraisa kavitācijas procesu. Burbulīšiem pārvietojoties no apgabala ar zemāku spiedienu uz apgabalu ar augstāku spiedienu, mainās to izmēri. Tie var neskaitāmas reizes gan palielināties, gan samazināties. Pārvietojoties uz abgabalu, kur spiediens ir augsts, tiek radīts spēcīgs spiediens uz palielinātajiem mikropūslīšiem, tie tiek saspiesti līdz eksplodē, atbrīvojot lielu daudzumu enerģijas.
Mikroburbulīšu plīšanas laikā, taukšūnu iekšienē notiek hidrodinamisks trieciens, kas līdzinās mikrosprādzienam. Šie mirkosprādzieni mehāniski bojā adipocītu šūnas membrānu. Pirmkārt bojātas tiek ar taukiem visvairāk piepildīto šūnu membrānas, jo tās saņem vislielāko spriedzi.

Zemas frekvences utraskaņas viļna iedarbība uz taukaudiem:
• Mehāniska fibrozo audu šķelšana.
• Tauku sadedzināšana, triglicerīdu atbrīvošana.
• Adipocītu membrānas caurlaidības paaugstināšana, deformēšana un iznīcināšana.
• Mehāniska tauku šūnu likvidēšana iznīcinot to membrānu.
• Lipolīze – tauku šūnu šķelšana taukskābēs.

Kāpēc nepieciešama limfodrenāžas masāža pēc Med Contour procedūras?
Procedūras rezultātā paātrinās limfas attece, uzlabojas audu mikrocirkulācija. No organisma izvadās  liekais šķidrums un kavitācijas procesa laikā sašķeltie atkritumprodukti. Pateicoties tieši limfodrenāžai tiek panākts acīmredzams apjoma samazinājums.